Profesionálny a spoľahlivý servis

Predajom stomatologickej techniky sa naša spolupráca len začína.

Servis a starostlivosť o zariadenia je neoddeliteľnou súčasťou každej zubnej ambulancie. S dobrým partnerom sa vyhnete nečakaným výpadkom. Preto v našej spoločnosti MEDIMA-SK kladieme dôraz na odbornosť celého servisného tímu, rýchlu dostupnosť servisu, originálne diely a férové ceny.

 

Zabezpečujeme servis na tieto zariadenia:

 • Zubné súpravy
 • Intraorálne RTG, RVG senzory, 3D CBCT, 2D OPG
 • Kompresory a odsávacie agregáty
 • Svietidlá
 • Intraorálne 3D skenery
 • Stomatologické frézy CAD/CAM
 • Mikroskopy
 • Dentálne náradie a násadce
 • Nábytok
 1. Rýchlosť a dostupnosť

Naša priorita spočíva v poskytovaní rýchleho a efektívneho servisu pre našich klientov. S centrálnym servisným strediskom v Košiciach, Bratislave, Banskej Bystrici a ďalších mestách sme schopní rýchlo reagovať na Vaše požiadavky na údržbu a opravy po celom Slovensku. Naši technici sú dostupní a pripravení riešiť problémy v najkratšom možnom čase. Mnohé náhradné diely sme si zaobstarali dopredu, čo nám zabezpečuje odstránenie poruchy v čo najkratšom možnom čase. Dobre vybavené sklady náhradných dielov máme vo viacerých mestách na celom území Slovenskej republiky. 

 

 1. Skúsený tím

Náš tím servisných technikov tvorí vyškolený personál s bohatými skúsenosťami v oblasti zubnej techniky. Sú školení priamo u renomovaných výrobcov zariadení pre zubné ambulancie, a každý z nich má rozsiahle odborné znalosti a je schopný riešiť najnáročnejšie technické výzvy spojené s moderným stomatologickým vybavením.

 

 1. Autorizované servisné stredisko

Ako autorizované servisné stredisko pre popredné značky, ako sú Stern Weber, Anthos, Planmeca, Cominox, MyRay, Medit, D-tec, Enbio a ďalšie, môžete mať istotu, že naša práca je v súlade s najvyššími normami kvality a bezpečnosti. Sme dobre zásobení originálnymi dielmi a súčiastkami pre tieto značky.

 

Okrem toho sme jediné autorizované servisné stredisko pre autoklávy Enbio na Slovensku.

 

 1. Pravidelný servis a údržba

Pravidelnými prehliadkami dokážeme eliminovať nečakané poruchy a tým spojené nepríjemnosti. Najlepším liekom je predsa prevencia. Tak ako ľudia, aj stroje sa potrebujú udržiavať v kondícií. Preto vykonávame údržbu a pravidelný servis na všetky dodané zariadenia.

 

 1. Školenia

Pri odovzdaní zariadenia zaškolíme personál na správnu obsluhu a údržbu. Kedykoľvek sa Vám personál vymení, sme k dispozícií pre nové zaškolenie. Ak si zákazník želá rozdeliť školenie na viac kratších školení, radi vyhovieme.  

 

Neváhajte kontaktovať našich servisných technikov alebo koordinátora.

Žiadosť o ponuku na servis

Nakoľko ponúkame širokú škálu možnosti servisu, pošlite nám formulár s požiadavkami, aby sme Vám vedeli pripraviť cenovú ponuku na mieru.

  Záujem o služby