Ponuka servisu

Servis je našou vysokou prioritou. V rámci celého Slovenska poskytujeme rýchly a kvalitný servis. Centrálne servisné stredisko sa nachádza v Košiciach. Máme vlastných servisných technikov, ktorí sú k dispozícií naším servisným partnerom, ktorých si zodpovedne vyberáme a pravidelne školíme. Celý servisný tím sa skladá z 15 ľudí. Prioritne sa zameriavame na servis zubných súprav, röntgenovej techniky a sterilizačnej techniky.

Náš servis v oblasti zubného lekárstva je rýchly, spoľahlivý a efektívny. Pomôžeme vám vyriešiť problémy telefonicky alebo osobne podľa závažnosti. Máme profesionálny tím servisných technikov s dlhoročnými skúsenosťami. Technici sú pravidelne školení priamo u výrobcov stomatologických zariadení a príslušenstva. Sme autorizované servisné stredisko pre značiek Planmeca, Stern Weber, Cominox, MyRay, Carestream, Seiler instrument. Kontaktujte nás a využite náš servis.

Ceny našich služieb sú férové a odvíjajú sa od konkrétnych požiadaviek. Neváhajte kontaktovať našich servisných technikov alebo koordinátora

Žiadosť o ponuku na servis

Nakoľko ponúkame širokú škálu možnosti servisu, pošlite nám formulár s požiadavkami, aby sme Vám vedeli pripraviť cenovú ponuku na mieru.

    Záujem o služby