Komplexne

Komplexné zariadenie ambulancie

Pomôžeme Vám s celkovým zariadením novej ambulancie. Od vybrania správnych priestorov, až po špičkové vybavenie ambulancie, presne podľa Vašich potrieb. Disponujeme kvalitnými materiálmi najlepších značiek a výrobcov.
Servis

Servis na celom území SR

Náš servis v oblasti zubného lekárstva je rýchly, spoľahlivý a efektívny. Pomôžeme Vám vyriešiť  problémy telefonicky, alebo osobne podľa závažnosti. Máme profesionálny tím servisných technikov s dlhoročnými skúsenosťami.
Showroom

Najmodernejší showroom

Navštívte náš showroom, priblížime Vám v ňom výhody a funkcie našich produktov. Osobne si tak môžete prezrieť, vyskúšať a poradiť sa o stomatologických zariadeniach alebo iných zdravotných zariadeniach.
Poradenstvo

Odborné poradenstvo

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti zubného lekárstva. Zariaďovanie zubnej ambulancie, vybavenie a výber vhodného osvetlenia či nábytku, môže byť časovo náročné. Obráťte sa na náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.
Rekonstrukcia

Rekonštrukcia zubnej ambulancie

Obráťte sa na nás pri rekonštrukcii svojej zubnej ambulancie. Odborný tím Vám poradí pri vhodnom výbere a obnovení zariadenia i s jeho inštaláciou. Zrekonštruujte zubnú ambulanciu bez zbytočného stresu a efektívne.
Stara_technika

Odkúpenie užívanej techniky

Ak obnovujete svoju ambulanciu alebo potrebujete nahradiť svoje prístroje, obráťte sa na nás. Odkupujeme užívanú zdravotnú techniku za výhodnú cenu.
Leasing

Výhodný leasing

Ako mať výhodný leasing bez veľkých úrokov? Poskytovanie najlepších služieb je pre nás vysokou prioritou a platí to aj pre poskytnutie najvýhodnejšieho leasingu. Na základe dlhoročnej spolupráce s bankami sme získali bezkonkurenčný leasing pre našich zákazníkov. Vypracujeme Vám nezáväznú ponuku.