servis

Servis

Náš servis v oblasti zubného lekárstva je rýchly, spoľahlivý a efektívny. Pomôžeme vám vyriešiť závady telefonicky alebo osobne podľa závažnosti. Máme profesionálny tím servisných technikov s dlhoročnými skúsenosťami.

leasing

Leasing

Ako mať výhodný leasing, bez veľkých úrokov? Poskytovanie najlepších služieb je pre nás vysokou prioritou a platí to aj pre poskytnutie najvýhodnejšieho leasingu. Na základe dlhoročnej spolupráce s bankami sme získali bezkonkurenčný leasing pre našich zákazníkov. Vypracujeme Vám nezáväznú ponuku.

Komplexné služby

Komplexné zariadenie

Pomôžeme vám s celkovým zariadením novej ambulancie. Od vybrania správnych priestorov až po špičkové vybavenie ambulancie, presne podľa vašich potrieb. Disponujeme s kvalitnými materiálmi najkvalitnejšich značiek.

tooth-2869725_640

Rekonštrukcia

Obráťte sa na nás pri rekonštrukcii svojej zubnej ambulancie. Odborný tím vám poradí pri vhodnom výbere a obnovení zariadenia i s jeho inštaláciou. Zrekonštruujte zubnú ambulanciu bez zbytočného stresu a efektívne.

medical-3318767_640

Odborné poradenstvo

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti zubného lekárstva. Zariaďovanie zubnej ambulancie, vybavenie a výber vhodného osvetlenia či nábytku, môže byť časovo náročné. Obráťte sa na náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami

Diplomat-Adept-DA370_2

Odkúpenie užívanej techniky

Ak obnovujete svoju ambulanciu alebo potrebujete nahradiť svoje prístroje, obráťte sa na nás. Odkupujeme užívanú zdravotnú techniku. Vašu techniku odkúpime za výhodnú cenu.

showroom_2

Showroom

Navštívte náš showroom, priblížime vám v ňom výhody a funkcie našich produktov. Osobne si tak môžete prezrieť, vyskúšať a poradiť sa o stomatologických zariadeniach alebo iných zdravotných zariadeniach.

learn-3325483_640

Vzdelávacie akcie

Aby sme neustále nasledovali najnovšie trendy, zúčastňujeme sa rôznych vzdelávacích seminárov, konferencii či výstav z oblasti zubného lekárstva.