MUDr. Lucia Blanárová

Firme MEDIMA-SK patrí moja obrovská vďaka,

zvlášť pánovi Kolodziejovi, za pomoc pri zriaďovaní zubnej ambulancie, za množstvo praktických rád, nekonečnú trpezlivosť a usmernenie pri výbere.

Taký úžasný prístup sa už dnes nevidí často. Firmu určite odporúčam aj vzhľadom ku špičkovej kvalite prístrojového vybavenia a odbornej úrovni všetkých členov tímu s ktorými som prišla počas zariaďovania ambulancie do kontaktu. 

Práca so stomatologickou súpravou Stern Weber je úžasná, ma množstvo funkcii, ktoré výrazne uľahčujú a urýchľujú prácu. 

Som rada, že z množstva konkurenčných firiem som sa rozhodla práve pre firmu MEDIMA -SK a želám celému tímu množstvo spokojných klientov.

Dr. Csemanová

S firmou MEDIMA-SK som spolupracovala na vytváraní mojich ambulancií v podstate na kľúč. Od prerábania a nachystania priestorov, cez vytvorenie vizualizácii, prípravu celého projektu, vyhotovenia nábytku, objednanie kresla a materiálov a samotnú montáž a realizáciu všetkých prác dokonca aj právny servis. S realizáciou som bola veľmi spokojná a určite odporúčam spoluprácu s touto firmou. Aj v čase problémov s dodávaním materiálov sa podarila realizácia pomerne rýchlo. Rovnako aj následný servis hodnotím veľmi pozitívne. Práce boli vykonané zodpovedne a profesionálne. Ďakujem veľmi pekne za ich pomoc. A do budúcna by som sa určite znovu obrátila na túto spoločnosť.

MDDr. Grigerová

S vašimi službami som doteraz bola vždy spokojná, komunikácia s vami bola vždy bezproblémová, jednoduchá, rýchla.

MDDr. Roman Prysiazhnyi

So službami spoločnosti MEDIMA-SK som veľmi spokojný a určite by som s nimi spolupracoval znovu!

Takmer kompletné zariadenie zubnej ambulancie vrátane nábytku a zubných súprav RTG techniky, skenera prebehlo veľmi ochotne a bolo vyhovené mojim predstavám.

Ďakujem za profesionálny prístup.

Life Dent

Vážený obchodný partner,

dovoľte nám touto cestou poďakovať za skvelú spoluprácu pri zriaďovaní našej zubnej ambulancie Life Dent v Senci. MEDIMA-SK preukázala vysokú profesionalitu, poradenstvo a trpezlivý prístup, čoho výsledkom je moderná a technologicky na najvyššej úrovni zariadená zubná klinika.

V mene celého tímu Life Dent ďakujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

MDDr. Ester Moravcová

Keďže to v stomatologickom priemysle s vyhovením požiadaviek nie je vôbec jednoduché, musím vyzdvihnúť služby spoločnosti MEDIMA-SK, ktoré využívame už viac ako 2 roky.

Či sa jednalo o prvotné zariadenie zubnej ambulancie, pravidelný servis alebo iné služby v oblasti poradenstva a chodu zubnej ambulancie, vždy všetko prebehlo podľa našich predstáv. Ich služby určite odporúčam ďalej. 

Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

MDDr. Tomáš Jacko

So službami spoločnosti MEDIMA-SK sme spokojní. Oceňujem dodanie, montáž a následný servis ponúkaných produktov vždy podľa dohody.