MDDr. Zuzana Mruzová

Pre realizáciu projektu mojej zubnej ambulancie som si vybrala spoločnosť MEDIMA-SK. Tím odborníkov svojím komplexným balíkom služieb zabezpečil všetko potrebné od 3D návrhu, nábytku na mieru, cez pokládku podlahovej krytiny, LED osvetlenie, dodanie a montáž zubnej súpravy a RTG príslušenstva, až po vynikajúce právne poradenstvo. Touto cestou zo srdca ďakujem za splnenie mojich predstáv a za našu spoluprácu, výsledkom ktorej je moja vysnívaná moderná zubná klinika – Milana dental clinic.

MDDr. Roman Prysiazhnyi

So službami spoločnosti MEDIMA-SK som veľmi spokojný a určite by som s nimi spolupracoval znovu!

Takmer kompletné zariadenie zubnej ambulancie vrátane nábytku, zubných súprav, RTG techniky a skenera prebehlo veľmi ochotne a bolo vyhovené mojim predstavám.

Ďakujem za profesionálny prístup.

Life Dent

Vážený obchodný partner,

dovoľte nám touto cestou poďakovať za skvelú spoluprácu pri zriaďovaní našej zubnej ambulancie Life Dent v Senci. MEDIMA-SK preukázala vysokú profesionalitu, poradenstvo a trpezlivý prístup, čoho výsledkom je moderná a technologicky na najvyššej úrovni zariadená zubná klinika.

V mene celého tímu Life Dent ďakujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Dr. Somogyi

Po absolvovaní osem rokov zubno lekárskej praxe ako zamestnankyňa, som sa rozhodla pre vlastnú zubnú ambulanciu. Po hľadaní na internete, s manželom sme si vybrali firmu MEDIMA-SK. Po osobnom stretnutí sme dostali ponuku na komplexné služby. Bolo to založenie firmy, vybavenie príslušných povolení až po kompletné zariadenie ambulancie zubného lekára, ambulancie dentálneho hygienika, RTG a všetky príslušenstva. Nemali sme problémy ani s lehotami dodania. Tím odborníkov profesionálne poradil v právnych, ako i v odborných veciach a realizoval naše dohody podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Výsledok spolupráce s MEDIMA-SK je zubná ambulancia MENTADENT, kde je radosť pracovať!

Navyše sme nadmieru spokojní aj s dodatočným servisom, s Vašim servisným technikom p. Haluškom máme iba dobré skúsenosti. Je veľmi milý, ochotný a profesionálny. Radosť mať v tíme takého človeka.

Aj touto cestou ďakujeme za spoluprácu a prajeme ďalšie úspechy.

Scarlett Clinic

MDDr. Grigerová

S vašimi službami som doteraz bola vždy spokojná, komunikácia s vami bola vždy bezproblémová, jednoduchá, rýchla.

MDDr. Tomáš Jacko

So službami spoločnosti MEDIMA-SK sme spokojní. Oceňujem dodanie, montáž a následný servis ponúkaných produktov vždy podľa dohody.

Dr. Csemanová

S firmou MEDIMA-SK som spolupracovala na vytváraní mojich ambulancií v podstate na kľúč. Od prerábania a nachystania priestorov, cez vytvorenie vizualizácii, prípravu celého projektu, vyhotovenia nábytku, objednanie kresla a materiálov a samotnú montáž a realizáciu všetkých prác dokonca aj právny servis. S realizáciou som bola veľmi spokojná a určite odporúčam spoluprácu s touto firmou. Aj v čase problémov s dodávaním materiálov sa podarila realizácia pomerne rýchlo. Rovnako aj následný servis hodnotím veľmi pozitívne. Práce boli vykonané zodpovedne a profesionálne. Ďakujem veľmi pekne za ich pomoc. A do budúcna by som sa určite znovu obrátila na túto spoločnosť.

MDDr. Martin Lapár

Veľmi sa mi páči dizajn mikroskopu MediWorks. Pracoval som aj s inými značkami ako napríklad Carl Zeiss, KAPS alebo Seiler a musím povedať, že sa mi najviac páči práce s mikroskopom MediWorks. Veľmi ma zaujalo, že mnoho funkcií ktoré pri iných značkách spadajú do prémiovej kategórie, má MediWorks už v štandardnom základe. Veľmi rád používam aj HD kameru a mám zdokumentovaných niekoľko prípadov. Sú to hodiny hrubého materiálu ktorý je potrebné následne editovať, ale následne sa dajú použiť napríklad aj na propagáciu.

MDDr. Ester Moravcová

Keďže to v stomatologickom priemysle s vyhovením požiadaviek nie je vôbec jednoduché, musím vyzdvihnúť služby spoločnosti MEDIMA-SK, ktoré využívame už viac ako 2 roky.

Či sa jednalo o prvotné zariadenie zubnej ambulancie, pravidelný servis alebo iné služby v oblasti poradenstva a chodu zubnej ambulancie, vždy všetko prebehlo podľa našich predstáv. Ich služby určite odporúčam ďalej. 

Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

MUDr. Lucia Blanárová

Firme MEDIMA-SK patrí moja obrovská vďaka,

zvlášť pánovi Kolodziejovi, za pomoc pri zriaďovaní zubnej ambulancie, za množstvo praktických rád, nekonečnú trpezlivosť a usmernenie pri výbere.

Taký úžasný prístup sa už dnes nevidí často. Firmu určite odporúčam aj vzhľadom ku špičkovej kvalite prístrojového vybavenia a odbornej úrovni všetkých členov tímu s ktorými som prišla počas zariaďovania ambulancie do kontaktu. 

Práca so stomatologickou súpravou Stern Weber je úžasná, ma množstvo funkcii, ktoré výrazne uľahčujú a urýchľujú prácu. 

Som rada, že z množstva konkurenčných firiem som sa rozhodla práve pre firmu MEDIMA -SK a želám celému tímu množstvo spokojných klientov.